Акумулятор для ДБЖ літій-залізо-фосфатний LiFePO4 51.2v 100Ah LFB-512100
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Rewolt
  • Модель: 1753-01
  • Артикул: LFB-512100
  • Наявність: Нет в наличии
Оплата
Будь-які форми оплати
Доставка/delivery
Швидка доставка
Гарантія
Офіційна гарантія
LiFePO4 акумулятор REWOLT LFB-512100 це літій-залізо-фосфатна батарея ємністю 100Ah та напругою 51.2V (5.12 кВт·год). Вирізняється високою енергоефективністю, тривалим терміном служби та надійністю. Ідеально підходить для використання в системах безперебійного живлення , автономних енергосистемах та зберігання сонячної енергії.
  • Тип батареї - LiFePO4
  • Потужність 51.2 В/100 А·год/5.12 kВт·год
  • Діапазон робочих температур: -10-55 ℃
  • Робочий діапазон напруги – 36.8~58.4 В
  • Клас захисту – IP20
  • Розмір – 485×477×179 мм